برای موفقیت در بازار بزرگ اینترنت آماده هستید؟

ما با شما همراه خواهیم بود تا اولین قدم های خود را در این بازار بردارید و به موفقیت های بزرگی برسید

 

نقطه شروع، تصمیم شما است!

آیا تصمیم خود را برای ایجاد یک جهش بزرگ گرفته اید؟

شرکت های بزرگ اینترنتی که امروز به موفقیت رسیده اند با یک ایده خام شروع کردند. چه کسی فکر میکرد در اینترنت بشود خُرده فروشی کرد؟ اما امروز یکی از بزرگترین شرکت های ایران دیجی‌کالا است که اجناس خود را به سراسر ایران ارسال میکند. شما هم میتوانید با یک شروع محکم و قوی جا پای بزرگان بگذارید. امروز پایگاه آنلاین خود را می‌سازید، فردا طعم موفقیت آنلاین را می‌چشید

لازم نیست نگران سایت یا فروشگاه خود باشید! قرار است تمرکز شما، فقط بر روی رشد و موفقیت کسب و کارتان باشد.

  • به راحتی می‌توانید سایت خود را راه‌اندازی و مدیریت کنید
  • ابزارهای لازم برای بازاریابی و رشد در اختیار شما قرار خواهد گرفت
  • وب‌سایت شما همواره به روز، سریع و امن باقی خواهد ماند
  • هر زمان بخواهید، از آموزش و پشتیبانی ما برخوردار می‌شوید

 

در طلاسایت تمام سایت به صورت اختصاصی طراحی میشود

1. اولین گام نیازسنجی و برنامه ریزی برای طراحی سایت

اولین و مهم ترین گام، استخراج نیازمندیهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی ارائه کرده و چه نیازهایی از کاربر را برطرف سازد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست های مشتری در قالب یک پروپوزال مستند شده و به تایید طرفین میرسد. طلاسایت بر اساس پروپوزال دقیقی که تهیه میشود، روند طراحی سایت را آغاز کرده و پیش میبرد.

2. طرح اولیه wireframe

طرح گرافیکی اولیه سایت یا اسکچ نخستین مرحله از روند طراحی وبسایت است. در این گام از تمامی صفحات سایت مانند صفحه اصلی، درباره ما، تماس با ما، بلاگ و کلیه بخش های دیگر وبسایت، طراحی اولیه ای صورت گرفته و آنچه قرار است کاربر ببیند به تصویر کشیده میشود. سپس مدیر پروژه و کافرما روی این نمونه ها به توافق رسیده و مرحله اصلی طراحی آغاز میشود.

3. طراحی قالب اصلی سایت

تیم طراحی طلاسایت با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات مختلف سایت کرده و تمام ملاک های طراحی ایده آل را رعایت میکند. رنگ سازمانی و لوگو نقش مهمی در طراحی سایت دارند. در طلاسایت سعی میشود محیط وبسایت شما منطبق بر زمینه کاری تجارتتان باشد تا کاربر با کسب و کاری یکپارچه و منظم مواجه شود. کافرما میتواند تا 30 درصد تغییرات نسبت به طرح اولیه که به تایید طرفین رسیده بود را درخواست کند. تمامی عناصر گرافیکی و بصری نیز قبل از پیاده سازی به تایید کارفرما میرسد.

4. کدنویسی سایت

تیم فنی طلاسایت آماده است تا طرح نهایی را دریافت کرده و بر اساس آن روند برنامه نویسی را آغاز کند. کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام توجه و دقت خود را در انجام بهترین و بهینه ترین کدنویسی انجام داده و آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل میکنیم. ما در طلاسایت از ترکیب HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که کاربر میبیند یا با آن تعامل دارد استفاده میکنیم. توجه اصولی و دقت بالای طلاسایت به کاربرپسند بودن UI و فراهم شدن بهترین UX باعث شده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین حالت ممکن باشد. همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وبسایت نیز به زبان PHP انجام میشود. طلاسایت به هیچ عنوان در طراحی سایت از پلاگین یا قالب های آماده استفاده نکرده و تمام کدها از صفر توسط تیم فنی نوشته میشود. همین امر موجب تسلط کامل طلاسایت به تک تک خطوط برنامه نویسی سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم رخ دهد، به سرعت قادر به شناسایی و رفع آن خواهیم بود. سرعت سایت و بازدهی مناسب آن نیز جزء مهم ترین مسائلی است که در کدنویسی آن را مد نظر قرار میدهیم.

5. ورود اطلاعات اولیه سایت

پس از اتمام کدنویسی، مرحله دیتاگذاری اولیه آغاز میشود. در واقع در این گام ما سایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی کاملا خام تنها نخواهیم گذاشت. همچنین در مرحله ورود دیتا ممکن است برخی باگ های سیستم شناسایی و توسط طلاسایت اصلاح شود.

6. تست سایت

در مرحله بازنگری و تست، یک فضای هاست نمونه تهیه شده و سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیر و یک کاربر با آن کار کند و تمام نظرات خود را به طلاسایت منتقل کند

7. تحویل و آموزش کار با پنل سایت

حال نوبت به انتقال دانش از طلاسایت به کارفرما میرسد. پس از اتمام مراحل طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از مدرس طلاسایت و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد. در این جلسه تمامی امکانات سایت و نحوه کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوالات پاسخ داده میشود. گفتنی است این آموزش فیلم برداری (Screen Record) شده و فایل نهایی در قالب DVD یا کپی روی Flash memory ارائه خواهد شد.

 

وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد. ما در طلاسایت همواره تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات میکنیم

امکانات و ویژگی‌های بی‌نظیری که طلاسایت در اختیارتان قرار می دهد

  • کسب رتبه‌های برتر گوگل

وب‌سایت یا فروشگاه اینترنتی شما تمام استانداردهای لازم برای کسب رتبه‌های بالای گوگل را دارد و به اصطلاح، کاملاً برای سئو آماده است.

  • ثبت دامنۀ اختصاصی

دوست دارید آدرس وب‌سایت شما چه باشد؟

  • قالب‌های اختصاصی

ما توسط تیم متخصصی که داریم وبسایت شما را برای کسب کارتان بهینه میکنیم

  • واکنش‌گرا (آماده برای موبایل و تبلت)

مهم نیست که بازدیدکنندۀ سایت شما از چه دستگاهی استفاده می‌کند. صفحه نمایش کاربر هر اندازه‌ای که باشد، باز هم سایت شما خوانا، جذاب و کاملاً قابل استفاده خواهد بود.

  • پشتیبانی، حتی در روزهای تعطیل

تیم پشتیبانی ما در تمام روزهای هفته از ساعت 9 تا 21 از طریق سایت، ایمیل و تلفن پاسخگوی شماست.

 

برای دریافت مشاوره میتوانید با شماره تلفن 02140551408